https://iapp-psy.org/

האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית

האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית פותחת את שנת תשע"ט עם מגוון ימי עיון, הרצאות, ערבי חמישי וקבוצת קריאה בשלוש החטיבות 

**************************************************************************************************************************************************************************
 

חטיבת הילדים והנוער של האגודה מציגה את יום העיון הראשון לשנת תשע”ט

 ביטויי הנפש בגוף: היסטריה, פרברסיה ופסיכוסומטיקה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית בילדים

יום שלישי 6.11.18 בין השעות 08:30-14:00 

מכון מופ"ת , רח’ שושנה פרסיץ 15 , קרית החינוך, ת”א

תכנית יום העיון:

 08:30-09:00  התכנסות

09:00-09:15   דברי פתיחה

יו”ר יום העיון: מר יוסי צוק, פסיכולוג קליני מדריך. פסיכולוג ראשי “מכון שלם” וקליניקה פרטית. יו”ר חטיבת הילדים והנוער באגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית. מדריך בתוכניות לפסיכותרפיה של בי”ח ברזילי, אוניברסיטת בר אילן, ותוכנית ילדים ונוער באוניברסיטת תל אביב.

09:15-10:30  הרצאה: מר אבי שרוף: התבוננות פסיכודינמית על פרברסיה

 אבי שרוף – פסיכולוג קליני מדריך. מרצה במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ובתוכניות לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה, בר אילן ובברזילי באשקלון. לשעבר פסיכולוג ראשי במרכז לבריאות הנפש נס ציונה. חבר בצוות ההיגוי של חטיבת הילדים והנוער של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית. מנהל אקדמי של התוכנית לפסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית, בי”ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.

 10:30-11:00  הפסקה

11:00-12:15 הרצאה: גב’ אחינעם מצר-גור:  מילדה לאישה: תהליך ההתבגרות דרך הפריזמה של ההיסטריה  

אחינעם מצר גור – פסיכולוגית קלינית ומדריכה בפסיכותרפיה. אנאליטיקאית לאקאניאנית. עורכת כתב העת: “עט לאקאן” 2017. השתתפה בעריכת הספר “הפסיכוזה המצויה” בהוצאת תולעת ספרים. מטפלת בקליניקה פרטית בילדים, מתבגרים ומבוגרים.

 12:15-12:45 הפסקת צהריים

12:45-14:00 הצגת מקרה: גב’ אנדרה  רפאלה מלול-לוי: תאטרוני הגוף ותסריטי הנפש. מתדיין: מר אבי שרוף.

אנדרה רפאלה מלול-לוי  -פסיכולוגית רפואית וחינוכית מומחית –עובדת בשפ”ח אשדוד ובקליניקה פרטית.

לינק להרשמה מהירה 

 מחיר חבר אגודה :  160 ש"ח, מחיר סטודנט/מתמחה : 160 ש"ח, מחיר רגיל : 190 ש"ח

לתשומת לבכם , יתקיימו שני ימי עיון נוספים השנה:

דיון מחודש בסוגיות של טראומה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית עם ילדים ונוער

יום רביעי 13.2.19  בין השעות 08:30-15:00. יו”ר יום העיון: גב’ מונה זופניק. כולל הרצאה וסדנאות.

פסיכותרפיה פסיכואנליטית עם מצבים מנטליים ראשוניים

יום רביעי  29.5.19  בין השעות 08:30-14:00. יו”ר יום העיון: מר אבי שרוף, כולל שלוש הרצאות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

 *******************************************************

החטיבה הזוגית ממשיכה את פעילותה במסגרת האגודה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

כבכל שנה אנו פותחים מרחבי חשיבה דינאמיים לטיפול הזוגי בגישה הפסיכואנליטית. 
החטיבה הזוגית מתבוננת השנה בטיפול הזוגי מתוך הגישה ההתייחסותית. גם השנה נקיים  4 הרצאות ו 4 קבוצות קריאה מונחות

לינק להרשמה מהירה 

 מחירי כרטיס : מחיר חבר : 70 ש”ח,  מחיר סטודנט/מתמחה /גמלאי : 80 ש"ח, מחיר רגיל : 100 ש”ח

 הרצאות 

18/10/19  ד”ר אילנה לאור: מתקיעות למעורבות חיה

מתוך נקודת הראות של הגישה ההתייחסותית, נבחן מצבי תקיעות בחיים זוגיים, משמעותם בתוך הקשר והניסיון הטיפולי להניע אותם למצבי הכרה הדדית. מצבי תקיעות עשויים לסמן צורך במעבר בחיים הזוגיים ממצב בו בני הזוג חושבים שהם יודעים, מבינים, שולטים, לכוון מצבי מעבר בהם האחר- בן הזוג—מפתיע גם את עצמו ומאפשר לבת זוגו להפתיע את עצמה, כל זאת מתוך מפגש עם מצבי עצמי אחרים, חדשים.

ד”ר אילנה לאור , פסיכולוגית קלינית ואנליטיקאית קבוצתית ,יו”ר נבחר של “הפורום ההתייחסותי”.  חברת הוועד המנהל של האיגוד העולמי לפסיכותרפיה ופסיכואנליזה התייחסותיים. מורה ומדריכה ב”מסלול ההתייחסותי”, התכנית לפסיכותרפיה , אוניברסיטת תל אביב ובעלת קליניקה פרטית.

17/1/19  ד”ר אבי ברמן והסופרת שושי בריינר:   מושג  השימוש באובייקט   (וויניקוט) במרחב הזוגי

הערב יכלול שתי הרצאות המתייחסות לנושא של המתח בין המרחב האישי למרחב הזוגי כפי שהוא בא לידי ביטוי בפסיכולוגיה ובספרות. השימוש באובייקט של ויניקוט כביטוי לאינטימיות ולניצול לרעה ביחסים הזוגיים. הקולות הפנימיים המושתקים, הפנטזיות, העימות והוויתור כפי שהם באים לביטוי ביחסים זוגיים ביצירות ספרות.

ד”ר אבי ברמן , פסיכולוג קליני, מדריך, פסיכואנליטיקאי, אנליטיקאי קבוצתי, ראש המסלול לטיפול קבוצתי בתכנית לפסיכותרפיה, אונ’ תל אביב.

גב’ שושי בריינר – סופרת ועורכת ספרותית. פרסמה עד כה 4 ספרים שלושת האחרונים יצאו בעשר השנים האחרונות בהוצאת עם עובד. עוסקת בכתיבתה בעיקר ביחסים במשפחה וביחסים בין גברים ונשים.

19 14.3 ד”ר חנה אולמן:  גלגולי האהבה והתשוקה מנקודת מבט פסיכואנליטית- התייחסותית

ההרצאה תעסוק בגלגוליה של אהבה ותשוקה בחיי הנפש, במופעיה בזוג הטיפולי כמו גם בזוגיות בכלל, במיוחד לאור שאלתו של סטיבן מיטשל –  ?can love last

ד”ר חנה אולמן , פסיכולוגית קלינית מדריכה ואנליטיקאית מנחה במכון תל אביב לפסיכואנליזה בת זמננו ובעבר יו”ר המכון. מורה ומדריכה במסלול ההתייחסותי בבית הספר לפסיכותרפיה ,בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר. באוניברסיטת תל אביב ומדריכה בבית הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטת בר אילן. חברת הבורד של הארגון הבינלאומי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית ובעבר נשיאת הארגון.

 

16/5/19 ד”ר שרון ביימן:  מבטים התייחסותיים על חשיפה עצמית של מטפלים בטיפול זוגי

 חשיפה עצמית של מטפלים הינה סוגיה מורכבת ושנויה במחלוקת. הדיון בה לגבי טיפול פרטני עשיר ונרחב וההתייחסות אליה בתוך הקשר של טיפול זוגי הינה מעטה. ההרצאה תסקור הגדרות שונות לחשיפה עצמית של מטפלים וממצאים מחקריים על השפעותיה, תציע המשגה של השפעותיה היזומות והבלתי נמנעות של חשיפה עצמית של מטפלים מתוך עמדה התייחסותית, תמפה סוגים שונים של חשיפה עצמית של המטפלת בהקשר של טיפול זוגי ומשמעויותיהם ,באמצעות דוגמאות קליניות ותזמין לדיון בחשיפה עצמית של מטפלים במסגרת טיפול זוגי ואפיוניה הדומים והייחודיים לחשיפה עצמית של המטפלת באופן כללי.

דר שרון זיו ביימן ,  פסיכולוגית קלינית, חברת סגל ומנהלת בביה”ס למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו את “מכון מפרשים למחקר והכשרה בפסיכותרפיה” ובתוכו את “עוגן – תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה מבוססת אינטגרציה”, מנהלת משותפת של “קבוצת שיח מכון לפסיכותרפיה התייחסותית”,  לשעבר יו”ר הפורום הישראלי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית.

קבוצות קריאה 

15/11/18 –מנחה ד”ר עירית קליינר-פז ,פסיכולוגית קלינית, עוסקת בטיפול זוגי פסיכואנליטי- התייחסותי

20/12/18 – מנחה גב’  בטי בלנק ברגר, פסיכולוגית בכירה, עוסקת בפסיכותרפיה פסיכואנליטית בכל הגילים, משפחות עם ילדים, זוגות. לימדה ומדריכה בתכניות לפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

14/2/19 – מנחה  גב’ אורנה שור, פסיכולוגית קלינית ומדריכה מוסמכת בפסיכותרפיה.מדריכה ומלמדת בתכניות פסיכותרפיה שונות ובתחנות לטיפול זוגי.חברה בוועד הסניף הישראלי של הפורום ההתייחסותי הבינלאומי. בעלת קליניקה פרטית בהרצליה

11/4/19 –  מנחה גב’  דפנה ערן – פסיכולוגית קלינית, פסיכואנליטיקאית, מנחה בחברה הפסיכואנליטית בישראל, מדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי. מורה ומדריכה בתכנית לפסיכותרפיה ובלימודי ההמשך ההתייחסותיים באוניברסיטת תל אביב.

  [ מאמרים רלוונטיים ישלחו אחרי רישום ]

  כל הפעילויות מתקיימות בין השעות 20:30-22:00 (התכנסות בשעה 20.00 להרצאות בלבד)

בבית השחמט,  רח’ טאגור 26 רמת אביב

לינק להרשמה מהירה 

 מחירי כרטיס : מחיר חבר : 70 ש”ח,  מחיר סטודנט/מתמחה /גמלאי : 80 ש"ח, מחיר רגיל : 100 ש”ח

בברכה עליזה רוזן –  יו”ר החטיבה הזוגית

 חברות החטיבה :  ד”ר זיוה לויטה , בוני עמרמי , קרן שפירא ,ד”ר לאה וולקוב , ניצה עציון.

להצטרפות לאגודה הכנסו לכאן 

**********************************************

תוכנית ערבי חמישי תשע”ט 

   סוגיות בפסיכואנליזה במאה ה – 21

 

ההרצאות תתקיימנה בערבי ימי חמישי בין השעות 20:30 עד 22:00(התכנסות ב20:00)  בבית השחמט, רח’ טאגור 26,  רמת אביב 

25.10.18  אהובה ברקן – על אמת ושקר בפסיכותרפיה

מושג האמת מצוי בלב ליבה של הפסיכואנליזה והיא מרבה לעסוק בדרכים השונות להגיע אל האמת. אך מושג האמת חמקמק מיסודו, בהחזיקו מתח מובנה בין הידוע ללא ידוע, ובין הקבוע והמשתנה. האמת של היום היא אולי השקר של מחר. יש, ואנו מופתעים לגלות אמת ידועה ואנו תוהים, האם הייתה שם תמיד מוסתרת מהעין או נוצרה כאמת חדשה. ואם כן, האם נוצרה כי משהו בנו השתנה, או שרק נגלתה לנו משהסכמנו לגלותה. לכל אמת יש ממד שקרי ולכל שקר יש ממד של אמת. שאלת האמת, אם כן,  היא סבוכה. ההרצאה תעסוק בדרכים להגיע אל האמת הרגשית ותציע, בהתבססות על החשיבה של ויניקוט, התבוננות על רבדים שונים של אמת כאלטרנטיבה לחלוקה בין אמת ושקר. יובאו דוגמאות קליניות להמחשת הרעיונות.

אהובה ברקן – פסיכולוגית קלינית מדריכה, פסיכואנליטיקאית בחברה הפסיכואנליטית בישראל. מורה במסלולי הלימודים המתקדמים “הזרם העצמאי בפסיכואנליזה – פורצי דרכים” ו”המסלול ההתייחסותי”, התכנית לפסיכותרפיה, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב.

29.11.2018  ד”ר שי שלקס   תהא נשמתו צרורה בצרור החיים: על תרומתה של פסיכולוגיית העצמי להבנתו של תהליך האבל ולטיפול הנפשי באבלים

מקובל לפרש כחזרתה של הנשמה לקדוש ברוך הוא. ואולי – צרור החיים הוא כל אותם אוהבים, שנשמת המת ממשיכה לחיות בליבם?

התפיסה הפסיכואנליטית המסורתית של עבודת האבל, תפיסה ששורשיה במאמרו המונומנטלי של פרויד מ 1917 “אבל ומלנכוליה”, גורסת שבתהליך מייסר אך נורמאלי, האבל מקבל את מציאות האובדן, מושך את האנרגיה מהאובייקט שאיננו, ומשחרר אנרגיה לקשרים חדשים. עם זאת, אפילו כבר במאמר זה,  מכיר פרויד האיש (Erlich, 2013), לעומת המדען, בעובדה שיתכן והאהבה לא תעבור לעולם דה קתקסיס מלא. גישתו “הרשמית” של פרויד הועברה כמסורת במשך שנים רבות, כשהיא אינה מתיישבת לא עם חוויותיהם האישיות של בני אדם רבים (וכאמור – אף לא של פרויד עצמו) ולא עם ממצאים מחקריים שונים. במשך השנים התפתחו ראיות קונסטרוקטיביסטיות ופוסט מודרניות המעניקות לתהליך האבל מרחב סובייקטיבי ופתוח יותר. בהרצאתי אבקש להציע שפסיכולוגיית העצמי מיטיבה לגעת במקורותיהן של המצוקה וחווית הפציעה הכרוכות בתהליך האבל, ומציעה תרומה פוטנציאלית משמעותית לטיפול בשכול ואבל, התמודדות והשתקמות. תובא המחשה קלינית.

ד”ר שי שלקס הוא פסיכולוג קליני ופסיכואנליטיקאי מנחה בחברה הפסיכואנליטית בישראל. עובד בפרקטיקה פרטית ועבור מרכז אלה להתמודדות נפשית עם אובדן.

27.12.2018 ד”ר הילית אראל ברודסקי: הקול בראש – צללים וצלילים

טראומה מאופיינת בכך שהיא נותרת כעדות היולית ללא מילים, ללא מספר שיספר את סיפורה וללא אוזן קשבת שתשמע אותה. מתוך כך, היא אינה ניתנת לעיבוד ומתעתעת ביכולתו של הקורבן להיות עד למה שאירע לו, לדעת את עצמו ולספר את סיפורו. בהרצאתה מציעה ד”ר אראל ברודסקי את המדיום של המוסיקה כלוכד הן אתה שבר הטראומטי והן את האפשרות לריפוי, כזה המבקש לתקשר עם האחר הפנימי ובו זמנית מחזיק את היעדרו. המוסיקה עשויה להוות פשר לטראומה, גשר לעבר עדות, סימבוליזציה ושפה, ובו בעת היא מנכיחה את החסר וההיעדר. ההרצאה תדון בתופעת הreverie המוסיקלי, שבה המטפל חווה מעין חלימה בהקיץ הכוללת שירים, לחן ומילים ומציעה שהרוורי המוסיקלי עשוי להוות חלק מתהליך הפצעת העדות – עדות צלילית, במקומות בהם אין ביכולתן של המילים לנסח ולהכיל את עוצמת הכאב והאימה.

ד”ר הילית אראל ברודסקי, פסיכואנליטיקאית, פסיכותרפיסטית וד”ר לע”ס קלינית, חברה בחברה הפסיכואנליטית בישראל ובאיגוד הבינלאומי לפסיכואנליזה, זוכת פרס – Award Today Training Psychoanalytic מטעם האיגוד הפסיכואנליטי הבינלאומי (IPA). מורה ומדריכה בתכניות לפסיכותרפיה באוניברסיטת בר אילן ובאוניברסיטת תל אביב, במסלול הזרם העצמאי, הפקולטה לרפואה, חברת סגל במחלקה לע”ס באוניברסיטת בר אילן.

31.1.2019 יעל שביד – ניצול מיני בתקופת הילדות כפגיעה רב-מערכתית

ניצול מיני בתקופת הילדות פוגע בהיבטים רבים של ההתפתחות הנפשית של הילד: הפנמה של יחסי אובייקט, דימוי עצמי, דימוי גוף, תפיסת המציאות ועוד.  מנגנון הדיסוציאציה שמופעל על-מנת לשרוד את הפגיעה מציל בהרבה מהמקרים חלק מהתפקודים, אך הוא גם מתעתע וגורם פעמים רבות לעיכוב בהפסקת הניצול ובחשיפתו, ויחד עם מאפיינים נוספים מציב את הנפגע/ת בסיכון גבוה לפגיעות חוזרות. הטיפול הנפשי במי שעברו פגיעות כאלה הוא מאתגר במיוחד, הן ביחס לאפשרות לעזור והן בשל המרכיב של טראומטיזציה משנית. נדרשת עבודה מאומצת, מורכבת ועדינה – בין השאר לקבלת תפקיד של עדות; לתשומת לב לתופעות גופניות; ללוליינות בין שמירה על גבולות להכלה והתמסרות, מודעות מתמדת לסכנה של שחזור פגיעה ביחסי ההעברה, והתעקשות על הסיכוי לבניית יחסים מיטיבים בתוך הטיפול ובחיי המטופל/ת.

יעל שביד – פסיכולוגית קלינית בכירה ופסיכואנליטיקאית, מטפלת ומדריכה בקליניקה פרטית בצור הדסה, מרכזת תכנית פסיכותרפיה בחברה הפסיכואנליטית בישראל, מדריכה ומלמדת בתכניות שונות, חברה ב”פסיכואתיקה” –  קבוצת נשות מקצוע העוסקת בפגיעה מינית בתוך טיפול.

28.2.2019 דפנה ערן – שחקי שחקי על החלומות

ההרצאה תעסוק בתהליכי חלימה של המטפל והמטופל, כביטויים של תנועה הנוצרת מחומרי הלא מודע ההתייחסותי זה הנולד מהמפגש הייחודי ביניהם. אביא דוגמאות  למצבי תקיעות בטיפול המקבלים ממשות ותנועה מחודשת באמצעות תהליכי החלימה הן של המטופל והן של המטפל.

דפנה ערן, פסיכולוגית קלינית, מדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי, אנליטיקאית מנחה  בחברה הפסיכואנליטית בישראל,מורה ומדריכה בתוכנית  הליבה לפסיכותרפיה ובלימודים המתקדמים לפסיכותרפיה במסלול ההתיחסותי באוניברסיטת תל אביב

28.3.2019 ד”ר יפתח בירן – הפרעות קונברסיביות וכאב – הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו?

בעוד שבמאה ה – 19 כאב היה סימן מוביל של ההפרעות ההיסטריות הרי במאה ה – 20 הכאב מודר מהסתמנויות אלו ומובל אחר כבוד לאבחנות הסומטיות הדיפוזיות, לפיברומיאלגיה ולתסמונות הכאב האחרות. בהרצאה אטען שהכאב הגופני-נפשי והקונברסיה הולכים יחדיו ושההחרגה משקפת ומאפשרת עמדה מתגוננת מפני המשמעויות הסימבוליות והמיניות של הכאב והגוף. אדגים זאת דרך דוגמאות מהקליניקה המבוססות על תיאורי מקרים בהם תסמונת הכאב לוותה בקתקסיס מיני ובדוגמאות ספרותיות.

ד"ר יפתח בירן, פסיכיאטר ונוירולוג התנהגותי. מתמחה במכון הישראלי לפסיכואנליזה. חבר בפורום הישראלי לנוירופסיכואנליזה. עובד במחלקה הנוירולוגית באיכילוב כיועץ פסיכיאטרי ועובד בקליניקה פרטית. מטפל במטופלים עם הפרעות קונברסיביות.

30.5.2019 ד”ר אילן ברנט – השלילה כמתודה לתגליות פסיכואנליטיות- נקודת המפנה של ביון ב – ‘הערות על זיכרון ותשוקה’ ומעבר לה.

תקציר:  ההרצאה מציעה כי במאמרו ‘הערות על זיכרון ותשוקה’, ובהתייחסויות נוספות, ניסח ביון שלא במפורש מתודת שלילה, בה ההכרה של האנליטיקאי מנסה לשלול את עצמה, ולפנות דרך לאינטואיציה. מתודה זו נובעת ביסודה מהתנסות קלינית מתמשכת  של ביון עם מטופלים קשים. ברמה התיאורטית היא מהווה פיתוח של מושג השלילה של פרויד, והיא שואבת את השראתה גם מהפילוסופיה של ברגסון ומהתיאולוגיה השלילית.  אדון בהתפתחות מתודת השלילה של ביון עד לגיבושה במאמרו, המהווה נקודת מפנה בחשיבתו. אציג ששה היבטים הנובעים ממתודה זו המקדמים תגליות פסיכואנליטיות: כיול התודעה; האבולוציה קודמת לפירוש; תנועה לעבר אחדות עם המציאות הרגשית של המטופל; יצירת קשר אחדותי עם איכות של חלימה; קידום היכולת לנשיאת ספק; עמדה של No Theory ביחס לתיאוריות פסיכואנליטיות.

ד”ר אילן ברנט: פסיכואנליטיקאי מנחה, החברה הפסיכואנליטית בישראל. מורה ומדריך במרכז ויניקוט בישראל ובמסלול המתקדמים ‘הזרם העצמאי בפסיכואנליזה – פורצי דרכים’, התכנית לפסיכותרפיה, ביה”ס לרפואה, אוניברסיטת תל אביב.

  20.6.2019 דלית אבן :  על התנועה בנפש והתנועה בטיפול: ואף על פי כן, נוע תנוע!

ההרצאה תנוע סביב חשיבות התנועה בחיי הנפש.תנועה בתוך הנפש מהלא-מודע למודע, תנועה בין בני האדם ובעיקר במשפחה, ותנועת הטיפול בעיקר מהמטפל אל המטופל, מה שמאפשר לתנועה הפנימית של המטופל להתפתח. מחשבות אלו ילוו בדוגמות מחדר הטיפול וכן מיקוד המבט בחלומות אוסמוטים, כלומר מעבר מלא מודע ללא מודע אחר, כבמצבי חלום לעיתים.

דלית אבן, פסיכואנליטקאית מהחברה הפסיכואנליטית בישראל. פסיכולוגית קלינית, מדריכה מוסמכת, מלמדת ומדריכה בלימודי המשך באוניברסיטת תל אביב במסלול פסיכולוגית העצמי, מרכז וויניקוט, אוניברסיטת בר אילן.

לתשלום מהיר הכנסו לכאן

מחיר להרצאה בודדת: חבר אגודה – 80 ש"ח סטודנט/גימלאי –   100 ש"ח, מי שאינו חבר – 120 ש”ח.

למשלמים לכל הסדרה מחיר אטרקטיבי: חבר אגודה  470 ש"ח, סטודנט/מתמחה/גימלאי – 600  ש"ח, מי שאינו חבר – 750 ש"ח.

 

מרכזי הסדרה : ד”ר רז אבן ורחל לוי

בברכה
חברי האגודה

 
ד"ר רז אבן (יו"ר האגודה) ,
 ליאן זמיר,  יוסי צוק (יו"ר חטיבת הילדים, גזבר),  מונה זופניק ( קשרי חברים, צוות חטיבת הילדים) , טלי רסנר (יו"ר ועדת קבלה), עליזה רוזן (יו"ר החטיבה לטיפול זוגי) , ד"ר גלית בן-אמיתי (צוות חטיבת הילדים) , אבי שרוף (צוות חטיבת הילדים), ישראלה צורף  (ועדת קבלה, צוות חטיבת הילדים), קרן שפירא (צוות החטיבה לטיפול זוגי),  רחל לוי (צוות הרצאות ימי ה'),  ניצה גילת ( סניף ירושלים), יואל בלום ונוגה אריאל-גלור.

קישור ל מזכירות
.