ניוזלטר מטעם האגודה

https://iapp-psy.org/

שלום רב.
אנחנו שמחים לשוב ולהזכיר לכם את פעילויותינו, כמו גם פעילויות של עמיתינו.
בברכת שנה טובה,
דר' שי שלקס בשם ועד האגודה
 

"כעוף החול – טרנספורמציה בתהליך הטיפולי" - סדרת הרצאות ימי ה' גם השנה אנו ממשיכים במסורת הרצאות ימי ה' בערב, אחת לחודש. סדרת ההרצאות של ימי ה' זוכה למוניטין רב בהיותה במה לשיח ומפגש מפרה, העוסק בסוגיות שבלב הטיפול הפסיכואנליטי. ההרצאות השנה תוקדשנה לנושא "כעוף החול – טרנספורמציה בתהליך הטיפולי".
פרטים נוספים >>
 
25/07/11 כנס שנתי עם פרופ' ת'יאודור ג'ייקובס מניו יורק אנו שמחים להודיע שהאגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית תארח בכנס האביב המסורתי שלה (23-22 במרץ, 2012) את פרופ' ת'יאודור ג'ייקובס מניו יורק.
פרטים נוספים >>
 
12/09/11 ימי עיון מטעם החטיבה לטיפול בילדים ונוער של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית. החטיבה לטיפול בילדים ונוער של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית שמחה להזמינכם לשלושה ימי עיון: - יום עיון על עבודה עם הורים, המוקדש לזכרה של מרים רוזנטל - יום עיון בנושא דיכאון - יום עיון בנושא מיניות בעבודה עם ילדים ונוער
פרטים נוספים >>
 
22/06/11 קבוצות למידה במסגרת פעילות חטיבת הילדים והנוער של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית אנו שואפים לבנות מסגרות ללמידה ולהדרכה הדדית של חברי האגודה.
פרטים נוספים >>
 
22/06/11 חוברת ימי עיון והרצאות מטעם האגודה הידע המקצועי, המתקבל מכול פעילויות האגודה (הכנסים השנתיים, הרצאות ימי חמישי, ימי עיון ילדים), נאסף ומתפרסם, לאחר עיבור ועריכה , בחוברות מקצועיות היוצאות מטעם האגודה.
פרטים נוספים >>
 
02/07/11 סדנה שנתית "תורת החלומות במרחב הטיפולי" האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית שמחה להודיע על סדנה שנתית שתעסוק במקומם של חלומות, והעבודה איתם, במרחב הטיפולי. הסדנה תכלול 8 מפגשים חודשיים שיתקיימו בימי ה' בערב במרכז לימודי ישראל - יפה (שד' ישראל רוקח 80 תל אביב) בין השעות 20:30 ל- 22:00.
פרטים נוספים >>

מודעות  עמיתים

סמינר הסתיו ה-13 של בית הילדים "הרי ירושלים" סמינר הסתיו ה-13 של בית הילדים "הרי ירושלים", 24 – 25 בנובמבר, 2011. פסיכותרפיה פסיכואנליטית לילד ולנוער.
פרטים נוספים >>
מרכז ויניקוט בישראל: תוכנית תלת-שנתית ללימודים מתקדמים מרכז ויניקוט בישראל שמח להודיע על תוכנית תלת-שנתית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית.
פרטים נוספים >>
הידברות: לימודי המשך מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית לפסיכותרפיסטים מנוסים נפתחת ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ב 2011-2012
פרטים נוספים >>
"מפגשים בצוותא" סדרת הרצאות בפסיכולוגיית העצמיאיגוד ישראלי לפסיכולוגיית העצמי ולחקר הסובייקטיביות מתכבד להזמין את חבריו ואת הציבור הרחב לעונה החמישית של "מפגשים בצוותא"סדרת הרצאות בפסיכולוגיית העצמי המפגשים יתקיימו בימי א', בבית "המועצה לישראל יפה" (שד' רוקח 80, ת"א)בין השעות 22:00 – 19:30
פרטים נוספים >>
אמפתיה - סדנה בהנחיית ד"ר יחזקאל כהן מרכז אביב שמח להודיע על סדנה בהנחיתו של דר' חזי כהן בנושא אמפתיה ומשמעותה בעבודה הטיפולית.
פרטים נוספים >>
שיח מנחים צוות "התכנית להכשרת מנחי קבוצות" ביחידה ללימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר-אילן מזמין אותך לקחת חלק בסדרה בת שישה מפגשים.
פרטים נוספים >>
כנס ה EFPP בקרקוב באוקטובר 2011 מתקיים בקרקוב פולין כנס של איגוד ה-European Federation of Psychoanalytic Psychotherapy בנושא אחים ואחאות.
פרטים נוספים >>
קבוצת הדרכה טיפולית להורים במשפחות אלטרנטיביות תחנת "הארבעה" מייחדת חלק מעבודתה לאוכלוסיה ייעודית של משפחות אלטרנטיביות ונוער להט"ב*. אנו מציעים שירותי ייעוץ, טיפול והדרכה. כחלק מפעילות זו, אנו פותחים קבוצת הדרכה טיפולית להורים בסוגיות של הורות במשפחות אלטרנטיביות.
פרטים נוספים >>
קורסי-חוץ בפסיכואנליזה בין-תחומית מכון תל אביב לפסיכואנליזה בת זמננו פותח הרשמה לשני קורסי-חוץ בפסיכואנליזה בין-תחומית בשנה"ל 2011-2012
פרטים נוספים >>
תוכנית הלימודים של "התקרבות" תוכנית הלימודים של "התקרבות" היא תוכנית יחודית של החברה הפסיכואנליטית בישראל המתקיימת בירושלים ובאזור המרכז. מטרתה לאפשר לעובדי השרות הציבורי מתחומי הטיפול, הרפואה, החינוך והייעוץ להתקרב לחשיבה הפסיכואנליטית וליישם אותה בעבודתם.
פרטים נוספים >>
הכנס על עבודתה של פרנסיס טסטין מידע על הכנס על עבודתה של פרנסיס טסטין שיערך בקיץ 2012 באוסטרליה.
פרטים נוספים >>
מה חדש במכון רמת- אביב לפסיכותרפיה פסיכואנליטית מה חדש במכון רמת- אביב לפסיכותרפיה פסיכואנליטית, תשע"ב 2012- 2011
פרטים נוספים >>
  
 https://iapp-psy.org/

פרטי יצירת קשר עם האגודה:

כתובת דואר:   האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית
ת.ד. 6066
הרצליה 46159
טלפון:  
09-9587717
 
דואר אלקטרוני:   iapp@bezeqint.net