שנה טובה

https://iapp-psy.org/

שנה טובה לכולם

לחברי האגודה היקרים, בעבר, בהווה ובעתיד -  שלום רב,

 

כבכל שנה בסוף הקיץ, לקראת שנת הפעילות החדשה של האגודה , אנו פונים אליכם באופן אישי ומזכירים לכם לחדש את חברותכם באגודה שלנו שהיא כמובן האגודה שלכם..

 

חשוב לנו לכתוב ולהזכיר שהפעילות הנעשית במהלך השנה, ימי העיון של חטיבת הילדים, הרצאות ימי חמישי, הכנס השנתי, השקות של ספרים חדשים מקצועיים, קבוצות הדרכה חדשות וותיקות, סמינרים, הפעילות המקצועית המתרחשת בירושלים עבור חברים הגרים באזור, הפורום האינטרנטי הפעיל והפורה, העיתון המקוון ? מרחבים?, ועוד רעיונות רבים שהיינו רוצים להוציא מהמחשבה אל הפועל, כל אלו זקוקים מאד לתמיכתם של החברים,תמיכה מקצועית ותמיכה כלכלית. 

 

אנו גאים כי השנה הצטרפנו למערכת כתב העת לפסיכואנליזה - מארג. נציגים מהאגודה הצטרפו לצוות הלקטורים הסוקרים. כמו כן כל חבר באגודה יקבל במתנה את כרך ו' שיצא לאור בסוף 2016.

כמו כן אנו גאים בהקמת החטיבה החדשה שלנו לטיפול זוגי בגישה פסיכואנליטית, בהנהלת חברת הועד - עליזה רוזן. החטיבה עולה ומשגשגת. מקימת הרצאות וסדנאות למידה.

 

ברור לכולנו שעצם הרשמתכם לאגודה או חידוש החברות שלכם באגודה , תאפשר לנו להמשיך ליצור ולייצר את כל השפע המקצועי שאותו הזכרתי לעיל..

אנו מצידנו, בוועד האגודה , מעוניינים מאד להמשיך במלאכה החשובה הזו ולהמשיך להיות בית מקצועי לכל מי שהמחשבה והעשייה הפסיכואנליטית מעניינת ומסקרנת אותו.

חשוב שתדעו ,שאת העשייה הזו אנו עושים בהתנדבות וגם אנו, חברי הוועד מחדשים כל שנה את חברותינו באגודה ומשלמים דמי חבר כנדרש.

 נשמח מאד אם תוכלו להזמין קולגים וקולגות להצטרף לאגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית ובכך נגדיל את בסיס החברים ואת מצע התמיכה לפעילות.

 

את דמי החבר בס"ך 350 ש"ח ניתן לשלוח בדואר לכתובת מטה או לשלם באשראי באתר המאובטח בלינק

 

 

 

אנו רוצים לאחל לכולנו, 

שבשנת הפעילות הבאה ניפגש בהרבה פעילויות מקצועיות מרתקות ומסקרנות.

מאחלים לכם ולבני ביתכם שנה טובה ושקטה,


קישור ל מזכירות
.

בברכה
חברי ועד האגודה

 
ד"ר רז אבן (יו"ר) , בעז גסטהלטר (מזכיר האגודה), יוסי צוק (יו"ר חטיבת הילדים) ,
ניצה גילת (מרכזת סניף ירושלים), מונה זופניק (אחראית קשרי חברים) , טלי רסנר (יו"ר ועדת קבלה),
עליזה רוזן (גזברית) , ד"ר גלית בן-אמיתי , ליאן זמיר (ועדת קבלה), ישראלה צורף