מרץ 2014

https://iapp-psy.org/

 מחדשות האגודה

 תורת החלומות במרחב הפסיכואנליטי הרצאות ימי ה     פרטים נוספים >>

 

 
 ימי עיון של חטיבת ילדים ונוער 2013-2014      פרטים נוספים >>
 

 
 קבוצות קריאה למטפלים בנושא "תורת החלומות" 
קבוצות קריאה בנושא נוירופסיכואנליזה של חלומות. הקבוצות הן של עמיתים ללא תשלום.   
פרטים נוספים >>

 
 חוברת ימי עיון והרצאות מטעם האגודה   פרטים נוספים >>

 

 
אתר חדש לחטיבת הילדים והנוער 
 קבוצות למידהבמסגרת פעילות חטיבת הילדים והנוער של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית אנו שואפים לבנות מסגרות ללמידה ולהדרכה הדדית של חברי האגודה.פרטים נוספים >>

מודעות של עמיתים
הזמנה להשתלמות בטיפול דינמי ממוקד (EDT) בהפרעות קשות- ויסות חרדה. יום העיון יתקיים ב 26.3.14 באודיטוריום הקטן בכפר הירוק ויחל בהתכנסות בשעה 8:30 וימשך בין השעות 09:00-17:00. מיועד למטפלים (פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עוסי"ם, קרימינולוגיים קליניים ומטפלים באומנות). הסמינר יתקיים בשפה האנגלית עם תרגום לעברית.
פרטים נוספים >> 
 
תכנית תלת-שנתית של מרכז ויניקוט בישראל תכנית ההכשרה מיועדת לפסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרים ועובדים סוציאליים פסיכיאטריים, שהינם בוגרי תוכניות בסיס בפסיכותרפיה או בעלי נסיון של שמונה שנים לפחות כמטפלים.
פרטים נוספים >>
תוכנית הלימודים של "התקרבות" תוכנית הלימודים של "התקרבות" היא תוכנית יחודית של החברה הפסיכואנליטית בישראל המתקיימת בירושלים ובאזור המרכז. מטרתה לאפשר לעובדי השרות הציבורי מתחומי הטיפול, הרפואה, החינוך והייעוץ להתקרב לחשיבה הפסיכואנליטית וליישם אותה בעבודתם.
פרטים נוספים >>
התכנית התלת-שנתית ללימודי המשך: המעשה הטיפולי: בין תיאוריה לפרקטיקה נפתחה ההרשמה לתכנית התלת-שנתית ללימודי המשך: המעשה הטיפולי: בין תיאוריה לפרקטיקה רכזות התכנית: ד"ר יעל דשא, גב' שרה גולדשטיין, גב' אורה גולדמידט, גב' תמר ברנע
פרטים נוספים >