רישום לאגודה

https://iapp-psy.org/

 

רישום חברי אגודה לאלפון מטפלי האגודה


שלום רב!
 

אנחנו שמחים לבשר לכם על התקדמותנו בבניית אלפון מטפלי האגודה.  תקוותנו היא שהאלפון יהווה מקום של ביטוי ברור למטפלים חברי האגודה, בו תוכלו לפרסם את עצמכם, הכשרתכם, התמחויותיכם וכישוריכם הייחודיים, לקהל המטפלים ולקהל הרחב. חברי אגודה מליאים, ששילמו דמי חבר לאגודה, מוזמנים להכניס פרטיהם לאלפון זה. את הכניסה לאלפון, לצורך הרשמה או עידכון כרטיס קיים, תמצאו כאן. אתם מוזמנים להכניס שם את פרטיכם. המילוי הראשוני שולח למזכירות האגודה את בקשתכם לפתוח כרטיס באלפון, ולאחר שתתקבל אישור ממזכירות האגודה (שם תיבדק חברותכם)תוכלו למלא את המידע אותו תרצו לפרסם (לאישור תצורף סיסמא  זמנית אותה ניתן להחליף). 

את אלפון מטפלי האגודה בכללותו ניתן לראות כאן.

רישום כרטיס חדש לחבר אגודה - כאן

עדכון כרטיס מטפל כאן

 

 
 
 
חברות באגודה
 
תקנון האגודה
 
אודות האגודה
 
נושאי תפקידים באגודה 2012 - 2013
 
תשלומים (ללא הרשמה) ניתן לבצע כאן
 
 
 
"מרחבים" כתב עת אינטראקטיבי לחשיבה פסיכואנליטית
 
פורומים מקצועיים של האגודה
 
תשלומים וטפסי הרשמה לפעילויות האגודה
 
הרצאות ימי חמישי: גוף ונפש במרחב הפסיכואנליטי
 
| כניסת מטפלים | צור קשר | About Iapp
 
22/09/12 הגוף במרחב הפסיכואנליטי - סדרת הרצאות ימי ה' גם השנה אנו ממשיכים במסורת הרצאות ימי ה' בערב, אחת לחודש. סדרת ההרצאות של ימי ה' זוכה למוניטין רב בהיותה במה לשיח ומפגש מפרה, העוסק בסוגיות שבלב הטיפול הפסיכואנליטי. בשנה הקרובה ההרצאות תעסוקנה בנושא מרתק שכותרתו: "הגוף במרחב הפסיכואנליטי".
פרטים נוספים >>
 
09/10/12 ימי עיון של חטיבת הילדים והנוער 2012 - 2013החטיבה לטיפול בילדים ונוער הוקמה מתוך הכרה בצורך הייחודי של מטפלים בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית במסגרות של למידה משותפת, העמקה תיאורטית וחשיבה לגבי הסוגיות הקליניות הייחודיות לתחום. כמו כן הוקמה החטיבה במטרה לגבש מרחב עבודה אינטגרטיבי ומשותף, הן למטפל
פרטים נוספים >>
 
05/10/12 הרצאתו של הפסיכואנליטיקאי ד"ר חזי כהן"המוסיקה של חווית העצמי". ביום ב' 19.11.2012, שעה 20.30 באולם טדי קולק, ב"מכון ירושלים לחקר ישראל", רח' רד"ק 20.
פרטים נוספים >>
 
01/01/70 המטופלים הסומאטיים - פסיכואנליזה ופסיכוסומאטיקהההרצאה הראשונה תהיה בתאריך 15/11 - המרצה: יעל סמואל
פרטים נוספים >>

האגודה הישראלית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית נוסדה על מנת להוות בית מקצועי לכל המטפלים המזהים עצמם עם תפיסת העולם הפסיכואנליטית, ולאנשים מתחומים אחרים במדע ואמנות העוסקים בחשיבה פסיכואנליטית. האגודה שמה לה למטרה להעמיק את הידע, ההכשרה וההתפתחות בפסיכותרפיה, הדרכה ואבחון, אשר הינם פסיכואנליטיים בעיקרון ובמעשה.