הרצאות וקבוצות

https://iapp-psy.org/

 
22/09/12 הגוף במרחב הפסיכואנליטי - סדרת הרצאות ימי ה' גם השנה אנו ממשיכים במסורת הרצאות ימי ה' בערב, אחת לחודש. סדרת ההרצאות של ימי ה' זוכה למוניטין רב בהיותה במה לשיח ומפגש מפרה, העוסק בסוגיות שבלב הטיפול הפסיכואנליטי. בשנה הקרובה ההרצאות תעסוקנה בנושא מרתק שכותרתו: "הגוף במרחב הפסיכואנליטי".
פרטים נוספים >>
 
20/09/12 הרצאתו של הפסיכואנליטיקאי ד"ר חזי כהן"המוסיקה של חווית העצמי". ביום ב' 19.11.2012, שעה 20.30 באולם טדי קולק, ב"מכון ירושלים לחקר ישראל", רח' רד"ק 20.
פרטים נוספים >>
 
20/09/12 קבוצת הדרכה על פסיכותרפיה בילדים, בהנחיית יוסי צוק הקבוצה מתאימה לעוסקים בפסיכותרפיה בילדים באוריינטציה פסיכודינמית, עם מספר שנות ניסיון. הקבוצה תתקיים באשדוד, בימי ג', בשעות 20:00-21:30, אחת לשבועיים.
פרטים נוספים >>

רישום לפורום פסיכותרפיה
 
חברות באגודה
 
 
 
אלפון מטפלי האגודה
 
רישום חברי אגודה לאלפון מטפלי האגודה
 
"מרחבים" כתב עת אינטראקטיבי לחשיבה פסיכואנליטית

חברי האגודה מוזמנים לחדש חברות אצל נירית מנהלת משרד האגודה (פרטים למטה).

********************************************************************


מודעות של עמיתים 
תוכנית הלימודים של "התקרבות" תוכנית הלימודים של "התקרבות" היא תוכנית יחודית של החברה הפסיכואנליטית בישראל המתקיימת בירושלים ובאזור המרכז. מטרתה לאפשר לעובדי השרות הציבורי מתחומי הטיפול, הרפואה, החינוך והייעוץ להתקרב לחשיבה הפסיכואנליטית וליישם אותה בעבודתם.
פרטים נוספים >>
תכנית הכשרה תלת-שנתית ללימודי פסיכולוגיית העצמי איגוד ישראלי לפסיכולוגיית העצמי ולחקר הסובייקטיביות מודיע על פתיחת מחזור לימודים חדש של תכנית הכשרה תלת-שנתית ללימודי פסיכולוגיית העצמי
פרטים נוספים >>
תכנית תלת-שנתית של מרכז ויניקוט בישראל תכנית ההכשרה מיועדת לפסיכולוגים קליניים, פסיכיאטרים ועובדים סוציאליים פסיכיאטריים, שהינם בוגרי תוכניות בסיס בפסיכותרפיה או בעלי נסיון של שמונה שנים לפחות כמטפלים.
פרטים נוספים >>
פורום ויניקופדיה ייחודי מרכז ויניקוט בישראל מודיע על פורום "ויניקופדיה" ייחודי, 2012-2013 בהשתתפות: The Leonard J. Comess Israel Teaching Fund at the New Center for Psychoanalysis (NCP), Los Angeles בשנת הלימודים הקרובה תתקיים "ויניקופדיה" המשכית ייחודית של שבעה מפגשים –
פרטים נוספים >>
כנס "מעגלים התייחסותיים 2013" הפורום הישראלי לפסיכואנליזה ופסיכותרפיה התייחסותית שמח להודיע על הכנס "מעגלים התייחסותיים 2013" שיתקיים בימי חמישי - שישי ה- 10 וה-11 בינואר 2013
פרטים נוספים >>