חברות ודמי חבר

https://iapp-psy.org/

שלום רב.
הגיע המועד לחדש חברות לשנת הפעילות שבפתח. גם השנה דמי החבר יעמדו על 350 ¤. 
חברים נלווים, כולל מתמחים ומטפלים צעירים, מוזמנים לשלם מחצית דמי החבר המלאים - 175 ש"ח בלבד.
 
ניתן לשלם בשיק או בכרטיס אשראי (בקישור:https://www.ezpay.co.il/Payment.aspx?id=14196) וכאן, באתר האגודה, תוכלו למצוא שובר תשלום. 
 
שנת העבודה מתחילה בספטמבר. תשלום דמי החבר מאפשר לקבל קדימות והנחות משמעותיות בימי העיון, ההרצאות, השתתפות חינם בקבוצות הלמידה וההדרכה של האגודה (שנה חינם היא בכל קבוצה במשך כל שנות החברות, ושנה שנייה  ואילך בכל קבוצה היא במחיר מופחת), תשלום מופחת למאגר ה- PEP, וכתבי עת פסיכואנליטיים שונים. 
כמו כן, חברים מוזמנים לפרסם עצמם באתר האגודה.
 
 
את הקשר עם החברים, ירכז חבר הועד, בעז גסטהלטר. ניתן לפנות אליו בשאלות, יוזמות, בקשות, הבהרות, הצעות, ובכל עניין הנוגע לחברי האגודה (gesthalter_b@013net.net)
 
בכל שאלה אדמיניסטרטיבית ורישום להרצאות וכנסים - ניתן לפנות לנירית סוקרי, מנהלת משרד האגודה: iapp@bezeqint.net
 
בכל שאלה , בקשה או הצעה לגבי קבוצות ההדרכה והלמידה - ניתן לפנות לחברת הועד, עליזה רוזן (aliros@bezeqint.net).
 
בכל הצעה לפרסום מאמר ב"מרחבים" ניתן לפנות לדר' רז אבן (razeven@gmail.com).
 
ו – למי שטרם חבר באגודה: אנחנו מודעים לשותפות אותה אתם חשים עם דרכה של האגודה, ולנוכחותכם החשובה בפעילויותיה. אנחנו קוראים לכם להצטרף אלינו כחברים. עיזרו לנו להרחיב ולחזק את שורותינו. נוכחות פעילה באגודה כמו גם תשלום דמי החבר, מהווים ביטוי לשותפות המקצועית - תיאורטית שבין חבריה, ומאפשרת את קיומה ההמשכי של העמותה. בנוסף לכך, כאמור, מוזיל תשלום דמי החבר משמעותית את ההשתתפות בפעילויות השונות ומבטיח השתתפות בפעילויות הפתוחות לחברי אגודה בלבד. כאן, באתר האגודה, תוכלו למצוא טופס הגשת מועמדות לחברות באגודה (מליאה או נלווית), הנכם מוזמנים למלא ולשלוח.
 
אנחנו בטוחים בשותפות אותה אתם חשים עם מטרותינו ופעילויותינו, עימדו מאחוריה. פעלו, תירמו והיתרמו.
מחכים לדואר מכם, ולראותכם בפעילויותינו.
 
בברכה,
ועד האגודה